Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/b/b/bb18ce5d-4577-4df9-bd31-88993970da2c/simak-stavitelstvi.cz/web/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/b/b/bb18ce5d-4577-4df9-bd31-88993970da2c/simak-stavitelstvi.cz/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Naše služby - Stavitelství Šimák

Stavíme spolehlivě více než 25 let, až se web načte, budeme stavět dál.
Your address will show here +12 34 56 78

Naše služby

Výsledkem naší práce je vaše spokojenost. Ať už v novém rodinném domě, při posezení na zahradě nebo při pohledu na kryté parkování vašeho vozu.

Rodinné domy

Stavba rodinného domu je náročný a většinou originální projekt. Odráží se v něm majitel, architekt, okolní zástavba, krajina i stavební firma. A právě my vám pomůžeme, aby se v něm odrážela i vaše spokojenost.

Doplňky zahrad

Chcete uchránit vaše auto před nepřízní počasí? Nebo si posedět na zahradě při prudkém slunci, dešti, sněhu? Dle vašeho přání navrhneme a zrealizujeme projekt takových drobných staveb. Nebojte se nás kontaktovat, možností je mnoho a fantazii se meze nekladou.

Další stavební práce

Není malého projektu, jen velkých snů. Právě takto přistupujeme i k menším zakázkám jako jsou rekonstrukce koupelen, bytů, menších zahradních staveb jako jsou zídky nebo třeba zpevněné plochy. Úspěšné realizace těchto malých zakázek dělají velkou radost. A toho jsme si vědomi, proto k nim přistupujeme neméně zodpovědně.

Dětská hřiště

Spousty hřišť, nespočet atrakcí a hracích sestav nejen na Moravě. Reference nové i tak staré, že jsou vyfoceny na starý fotografický film. A hlavně radost dětí z nových dobrodružství.

Podobné radosti vašim ratolestem připravíme rádi. Ozvěte se a domluvíme se.

Proč stavět s námi?

Máme více než 25 let zkušeností s realizací malých i velkých staveb, kde záleží na každém detailu.

Podnikám pod vlastním jménem, nejsme firma s anonymní vlastnickou strukturou. Vždycky tak víte, s kým jednáte.

Jsme dobrý a stálý tým, který spolu pracuje již několik let. Věřím, že se tato souhra na provedených stavbách pozitivně projevuje.

Stavby realizujeme na klíč. Přesto i v průběhu stavby můžeme konzultovat a provést dílčí úpravy před dokončením stavebních prací.

Na realizaci rodinných domů spolupracujeme se subdodavateli, které máme ověřené. Víme totiž, že provedenou stavbu budete hodnotit jako celek naší práce.

Myslíme dopředu – chceme proto každou stavbu postavit tak, abyste nás i Vy mohli doporučit dalším investorům.

Jak si vybrat stavební firmu?

Stavby realizujeme na klíč. Přesto i v průběhu stavby můžeme konzultovat a provést dílčí úpravy před dokončením stavebních prací.