Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/b/b/bb18ce5d-4577-4df9-bd31-88993970da2c/simak-stavitelstvi.cz/web/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/b/b/bb18ce5d-4577-4df9-bd31-88993970da2c/simak-stavitelstvi.cz/web/wp-includes/plugin.php on line 600
About - Stavební firma Šimák

Stavíme spolehlivě více než 25 let, až se web načte, budeme stavět dál.
Your address will show here +12 34 56 78

Představujeme se

My ani naše práce se neschovává.

Víme, že dobrá práce prodává. A vaše spokojenost nás doporučuje.

Nahlédněte do stavební firmy Šimák, zvu vás…

Důvody, na které jsme hrdí
  • Máme více než 25 let zkušeností s realizací staveb, kde záleží na každém detailu.

  • Pracujeme pod vlastním jménem, nejsme firma s anonymní vlastnickou strukturou.

  • Jsme dobrý a stálý tým, který spolupracuje již několik let.

  • Na realizaci rodinných domů spolupracujeme s ověřenými subdodavateli. Víme totiž, že provedenou stavbu budete hodnotit jako celek naší práce.

  • Realizujeme stavby na klíč. Přesto i v průběhu stavby můžeme konzultovat a provést dílčí úpravy před dokončením stavby.

  • Myslíme dopředu - chceme každou stavbu provést tak, abyste nás i Vy mohli doporučit dalším zákazníkům.

Radek Šimák, k Vašim službám

Historie stavební firmy Šimák sahá až do roku 1990, kdy začal realizovat stavby můj otec. Od počátku jsme se zabývali jak stavební činností, tak úpravou zahrad a výrobou komponent pro dětská hřiště. V tomto směru jsme začínali jako jedni z prvních v České republice.

Dnes se zaměřujeme především na stavby a rekonstrukce rodinných domů, zateplení objektů, realizaci doplňků zahrad a jiné menší stavební práce.

Podle toho, že nás naši zákazníci doporučují dalším, věřím, že nabízíme profesionální práci na vysoké úrovni.

Naše firma sídlí ve Zlíně, zakázky realizujeme především ve Zlínském kraji.

Realizujeme stavby na klíč

Stavební firma Šimák nabízí stavbu zděných domů i dřevostaveb na klíč, dílčí stavební práce (izolace, dlažby, zpevněné plochy, chodníky, stavbu střech, zednické nebo tesařské práce a další).

Zároveň se zaměřujeme i na úpravy okolí domu. Provádíme terénní úpravy, zahradní doplňky jako pergoly, altány a další dřevěné součásti příjemného pobytu pod širým nebem.

Stavební firma Šimák - již od roku 1990
1990

Stavby a dětská hřiště

Právě v oblasti dřevěných dětských hřišt působíme jako jedna z prvních firem v ČR.

2003

Syn pracuje od píky

Po škole jsem automaticky zamířil do firmy. V té době jsem získal spoustu zkušeností, otec se nebál tu dílčí zodpovědnost nechat na mě. Působil jsem dlouho dobu jako tak říkajíc pracující mistr.

2014

Svatá stavba podle Gahury

Právě v tomto roce jsme realizovali výjimečnou zakázku - obnovu funkcionalistické kaple podle návrhu Baťova dvorního architekta.

A současnost

Pro spokojené bydlení

Zaměřujeme se na to, aby výsledkem naší práce bylo příjemné bydlení, ať už v bytě nebo v rodinném domě se zahradou.

Historie stavební firmy Šimák

Můj otec Josef Šimák je zkušený stavař a celý život se věnoval stavařině. Prošel si pozicemi od stavbyvedoucího až po technický dozor. Začal ve VOKD, stavěl v Rusku při realizaci plynovodu, pak byl v Ráji (Restaurace a jídelny), kde stavěl jednotlivé provozovny. Před revolucí byl zaměstnancem stavebních divizí JZD Sehradice a Kudlov.

 

Měl jsem se tedy od koho učit

Zjednodušeně řečeno se jeho tehdejší profesní kariéra se dělila mezi realizaci průmyslových staveb a objektů pro stravování, ať už lidí nebo dobytka.

 

Stavební firma od roku 1990

Po revoluci začal podnikat na své jméno. Hned první stavbou, na které se podílel dodávkou materiálu, byla realizace de facto prvního fast foodu ve Zlíně – známého Ria. Druhou realizací, kterou řešil jako hlavní stavbyvedoucí, byl objekt Flirt. Další stavby už šly na jeho triko jako stavební firmy – diskotéka Flip, následoval hotel Garni. Pak se zaměřil na stavby a rekonstrukce rodinných domů ve Zlíně a v okolí.

Dalo by se říci: Táta byl stavař, já budu taky

A o něco později jsem se jako čerstvý student stavební průmyslovky začal jako brigádník na stavbách také podílet. Znám tedy stavbu z pohledu realizace, projektu i vedení.

V té době se začaly ve Stavitelství Šimák realizovat i dětská hřiště. Mého otce to zaujalo při jeho cestách ve Skandinávii. Dětská hřiště, jaká viděl na severu, se tehdy u nás vůbec nerealizovala, přitom i z pohledu stavařiny na nich bylo dost práce.

Také během vysoké školy pro mě bylo léto ve znamení potu na stavbách.

 

Více než 14 let zkušeností

Po škole jsem automaticky zamířil pracovat do firmy. V té době jsem získal spoustu zkušeností, otec se nebál tu dílčí zodpovědnost nechat na mě. Působil jsem dlouho dobu jako tak říkajíc pracující mistr.

K tomu se postupně přidalo získávání zakázek a jejich zpracování, později přibyla i fakturace. A tak se časem naše pozice prohodily, jeho podíl práce se zmenšil a můj naopak zvětšil. Za tu dobu jsme postavili a rekonstruovali desítky rodinných domů ve Zlíně a okolí, věnovali se menším stavebním pracem a rekonstrukcím bytů.

Věřím, že jsme mnoha lidem pomohli realizovat jejich sen o bydlení a spokojeně bydlí dodnes.

Ing. Radek Šimák

Kde pracujeme
Chcete pracovat s námi?

Najít šikovného a zkušeného odborníka na stavbu, ať už je to zedník, tesař nebo člověk s jinou stavební profesí, není snadné.

Patříte k tomu typu lidí, kteří rádi pracují a jsou hrdí na to, co tvoří vlastníma rukama? Neváhejte se ozvat!

V případě zájmu o práci u stavební firmy Šimák se ozvěte na tyto kontakty:

Ing. Radek Šimák
mobil: +420 604 745 297
email: info@simak-stavitelstvi.cz